Aktuality


Záznamy 761 - 770 z 831


Datum konání:   25.9.2010

Vážení sportovní přátelé,
dne25. září 2010 od 14:00 hodin bude ve sportovním areálu v Semčicích oficiálně ukončena letní sezóna.
Ukončení proběhne stylově - Semčickým trojbojem - miniturnajem členů a přátel semčického Sokola ve volejbálku, nohejbálku a fotbálku.
Všichni jste srdečně zváni.

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   22.9.2010

NOHEJBAL - Finále okresního přeboru II. třídy
TJ Sokol Semčice zve všechny příznivce nohejbalu a sportovní fanoušky ve středu 22. 9. 2010 od 16.00 hodin do sportovního areálu v Semčicích k finálovému zápasu okresního přeboru II. třídy. O postup do I. třídy se naši nohejbalisté utkají s týmem Benátek nad Jizerou. Věříme, že kvalitním výkonem a za přispění hlasivek našich fanoušků finále zvládneme a postoupíme!

Nohejbalový oddíl TJ Sokola Semčice
Datum konání:   13.9.2010

„SOKOLÍK“ - cvičení rodičů s dětmi do 3 let
TJ Sokol Semčice zve rodiče s dětmi do 3 let, které ještě nenavštěvují MŠ, na "cvičení rodičů s dětmi" v tělocvičně místní základní školy. Cvičení bude probíhat zábavnou formou vždy v pondělí od 16 do 17 hodin (počínaje dnem 13. 9.).
Pohodlné sportovní oblečení a obuv se světlou podrážkou je samozřejmostí.
Více podrobností

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   11.9.2010

V sobotu 11. září se koná v Kropáčově Vrutici výstava historických traktorů, stabilních motorů a zemědělských strojů.Datum konání:   9.9.2010

"Aerobic", aneb cvičení v Semčicích
TJ Sokol Semčice si Vás dovoluje pozvat na aerobic, aneb cvičení v Semčicích. Pozvánka je adresována hlavně něžnému pohlaví, ale ani účast mužů není zapovězena.
Cvičení bude probíhat každý čtvrtek od 19:00 hodin počínaje dnem 9. 9. 2010.
Poznámka: Cvičení bude zaměřeno na posilování - žádná složitá choreografie. Vhodné i pro začátečníky bez zkušenosti s aerobikem...
S sebou vzít podložku (karimatku), ručník, pití a kdo vlastní tak gumičku na cvičení nebo lehké činky (nikdo je nemusí kupovat, stačí 2 půllitrové petky naplněné vodou a máte parádní činky), pohodlné sportovní oblečení a obuv se světlou podrážkou.
V případě zájmu či dotazů kontaktujte prosím paní Zuzanu Zahrádkovou tel. 731 150 802, e-mail: zuza.v@seznam.cz

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   8.9.2010

TJ Sokol Semčice zve všechny své příznivce a sportovní fanoušky tuto středu 8.9. od 16.00 hodin do sportovního areálu v Semčicích kde náš nohejbalový oddíl nastoupí k prvnímu zápasu play off o postup do finále okresního přeboru II. třídy.
O postup se utká s týmem Mnichova Hradiště "B".
Přijďte je podpořit v tomto důležitém zápase.

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   6.9.2010

TJ Sokol Semčice oznamuje široké veřejnosti, že spolu s ukončením letních prázdnin byl také ukončen provoz občerstvení: Šenku „Nad sítí“ ve sportovním areálu v Semčicích (na koupališti). Občerstvení a klubovna bude v následujícím období otevřena pouze na objednávku a v průběhu akcí pořádaných Sokolem Semčice (aktualizaci akcí najdete na webu TJ Sokola Semčice, případně na webu obce Semčice).

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   6.9.2010

Firma Syngenta zahájila prodej macešek. Prodej bude probíhat od pondělí do pátku (7,00-15,00 hodin).Datum konání:   4.9.2010

Zahrádkáři Úherce začínají moštovat od 4. září a pak každou sobotu a neděli dokud budou jablka. Podmínky zůstávají nezměněny, pro nečleny svazu 4,- Kč za litr moštu.Datum konání:   září

Knihovna města Mladá Boleslav - chystaný program na měsíc září.