Aktuality


Záznamy 681 - 690 z 755


Datum konání:   16.10.2010

Výsledky voleb do zastupitelstva naší obce naleznete zde.Datum konání:   průběžně

Stále máte možnost si zakoupit letecké snímky Semčic. Podrobnou nabídku naleznete zde a náhledy snímků ve formátu A3 zde.Datum konání:   16.10.2010

PODZIMNÍ DVOUHODINOVKA CVIČENÍ V SEMČICÍCH

TJ Sokol Semčice si Vás dovoluje pozvat na PODZIMNÍ DVOUHODINOVKU CVIČENÍ, která je plánována na sobotu 16. 10. 2010 od 10 do 12 hodin v tělocvičně semčické ZŠ. Cvičení proběhne pod vedením lektorky cvičení s následujícím programem:
  • První hodinu předvede cvičební program PILATES. Cílem tohoto cvičení je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla.
  • Druhou hodinu se bude snažit nalákat nás na cvičení Kickbox Aerobiku.
    Tento druh cvičení přináší výrazné výsledky při formování postavy a je velmi vhodnou alternativou klasického aerobiku. Boxování působí zejména na horní partie těla, zatímco výkopy zvyšují celkovou intenzitu cvičení.
S sebou vzít ručník, pití, pohodlné sportovní oblečení a obuv se světlou podrážkou, chuť do cvičení a dobrou náladu.
PŘIJĎTE SI S NÁMI ZACVIČIT A ZKUSTE NĚCO NOVÉHO! TĚŠÍME SE NA VÁS!
Vzhledem k omezené kapacitě místní tělocvičny je třeba svou účast závazně nahlásit předem buď na čtvrtečním Aerobicu, na e-mail: mwendy@seznam.cz nebo SMS na mobil: 725 033 225.

Předseda TJ Sokola Semčice
Roman Hřebík, 724 283 240
http://tjsokolsemcice.webnode.cz/
Datum konání:   9.10.2010

Sbor dobrovolných hasičů v Semčicích pořádá v sobotu 9.10.2010 v semčické hasičárně TRADIČNÍ VINOBRANÍ. Začátek je ve 20,00 hodin. Vstupné je 80 Kč , večerem bude provázet kapela PHOENIX.Datum konání:   25.9.2010

Vážení sportovní přátelé,
dne25. září 2010 od 14:00 hodin bude ve sportovním areálu v Semčicích oficiálně ukončena letní sezóna.
Ukončení proběhne stylově - Semčickým trojbojem - miniturnajem členů a přátel semčického Sokola ve volejbálku, nohejbálku a fotbálku.
Všichni jste srdečně zváni.

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   22.9.2010

NOHEJBAL - Finále okresního přeboru II. třídy
TJ Sokol Semčice zve všechny příznivce nohejbalu a sportovní fanoušky ve středu 22. 9. 2010 od 16.00 hodin do sportovního areálu v Semčicích k finálovému zápasu okresního přeboru II. třídy. O postup do I. třídy se naši nohejbalisté utkají s týmem Benátek nad Jizerou. Věříme, že kvalitním výkonem a za přispění hlasivek našich fanoušků finále zvládneme a postoupíme!

Nohejbalový oddíl TJ Sokola Semčice
Datum konání:   13.9.2010

„SOKOLÍK“ - cvičení rodičů s dětmi do 3 let
TJ Sokol Semčice zve rodiče s dětmi do 3 let, které ještě nenavštěvují MŠ, na "cvičení rodičů s dětmi" v tělocvičně místní základní školy. Cvičení bude probíhat zábavnou formou vždy v pondělí od 16 do 17 hodin (počínaje dnem 13. 9.).
Pohodlné sportovní oblečení a obuv se světlou podrážkou je samozřejmostí.
Více podrobností

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   11.9.2010

V sobotu 11. září se koná v Kropáčově Vrutici výstava historických traktorů, stabilních motorů a zemědělských strojů.Datum konání:   9.9.2010

"Aerobic", aneb cvičení v Semčicích
TJ Sokol Semčice si Vás dovoluje pozvat na aerobic, aneb cvičení v Semčicích. Pozvánka je adresována hlavně něžnému pohlaví, ale ani účast mužů není zapovězena.
Cvičení bude probíhat každý čtvrtek od 19:00 hodin počínaje dnem 9. 9. 2010.
Poznámka: Cvičení bude zaměřeno na posilování - žádná složitá choreografie. Vhodné i pro začátečníky bez zkušenosti s aerobikem...
S sebou vzít podložku (karimatku), ručník, pití a kdo vlastní tak gumičku na cvičení nebo lehké činky (nikdo je nemusí kupovat, stačí 2 půllitrové petky naplněné vodou a máte parádní činky), pohodlné sportovní oblečení a obuv se světlou podrážkou.
V případě zájmu či dotazů kontaktujte prosím paní Zuzanu Zahrádkovou tel. 731 150 802, e-mail: zuza.v@seznam.cz

Výbor TJ Sokola Semčice
Datum konání:   8.9.2010

TJ Sokol Semčice zve všechny své příznivce a sportovní fanoušky tuto středu 8.9. od 16.00 hodin do sportovního areálu v Semčicích kde náš nohejbalový oddíl nastoupí k prvnímu zápasu play off o postup do finále okresního přeboru II. třídy.
O postup se utká s týmem Mnichova Hradiště "B".
Přijďte je podpořit v tomto důležitém zápase.

Výbor TJ Sokola Semčice